glCallList - виконання списку відображення.

C специфікація

void glCallList (GLuint list) ;

Параметри

list - вказує цілочисельне ім'я для списку відображення, який необхідно виконати.

Опис

Команда glCallList спричиняє виконання іменованого списку відображення. Команди, які збережені у списку відображення, виконуються у порядку в якому вони були вказані при створенні списку виконання. Якщо значення параметру list не було визначене у якості списку відображення, glCallList не виконує команд. Команда glCallList може з'являтися всередині іншого списку відображення. Для запобігання можливості безкінечної рекурсії виклику списків виконання, встановлюється обмеження у рівень вкладеності списків відрображення під час їх виконання. Дане обмеження має мінімальне значення у 64, і залежить від реалізації. Стан графічної бібліотеки OpenGL не зберігається і відновлюється між викликами glCallList. Тобто, зміни внесені до стану бібліотеки під час виконання списку відображення залишаються незмінними після виконання списку відображення. Використовуйте glPushAttrib, glPopAttrib, glPushMatrix i glPopMatrix для зберігання стану OpenGL між викликами glCallList.

Нотатки

Списки відображення можуть виконуватися між викликами команд glBegin і відповідного glEnd якщо список відображення включає тільки команди, які дозволені між ними.

Пов'язані параметри

glGet з аргументом GL_MAX_LIST_NESTING glIsList

Перегляньте також

glCallLists, glDeleteLists, glGenLists, glNewList, glPushAttrib, glPushMatrix Оригінал: https://www.khronos.org/registry/OpenGL-Refpages/gl2.1/xhtml/glCallList.xml