Переглядаючи сайт www.kytok.org.ua (далі "сайт"), Ви, як користувач даного сайту (далі "користувач"), підтверджуєте, що прочитали і погоджуєтесь з даними умовами використання сайту. Якщо Ви не погоджуєтесь з даними умовами використання сайту, негайно залиште його. Умови використання.
 1. Даний сайт представляється, як є. Ви користуєтесь цим сайтом на власний ризик.
 2. Адміністрація сайту, не несе відповідальності і не дає гарантій, за використання в будь-якій формі сайту чи його матеріалів.
 3. При використанні матеріалів сайту на сторонніх ресурсах, вставка помітного тексту у ресурс з посиланням на сайт, обов'язкова.
 4. Користувач погоджується на збереження будь-яких файлів coockie (куки) з сайту і з сайтів партнерів на своєму пристрої.
 5. Користувачам сайту забороняється:
  • принижувати гідність інших користувачів сайту;
  • без згоди адміністрації сайту, залишати рекламні повідомлення;
  • виконувати дії, які призведуть до порушення роботи сайту;
  • виконувати інші протиправні дії на сайті.
 6. Адміністрація сайту отримує повне право на повторне використання, модифікацію або видалення матеріалів, які користувач залишає на сайті.
 7. Адміністрація сайту зберігає за собою право на заборону використання користувачам даного сайту, які порушили дані умови використання сайту.
 8. Адміністрація сайту зберігає за собою право на зміну даних умов використання сайту, без повідомлення про це користувачів сайту. Змінені умови використання сайту будуть розміщені на сторінці з назвою "Умови використання сайту".
 9. Будь-яке згадування на сайті термінів, які підпадають під право на інтелектуальну власність, використовуються тільки у ознайомлювальних цілях і не означає посягання, Адміністрацією сайту або його користувачами, на право власності даним терміном.
Категорії: